Get Adobe Flash player
7 mini

       УДК 636.5.087.73.591.133.2:591.3

 

     П.Ф.Сурай, Т.В.Кукленко, І.А.Іонов

 Нормування вітаміну А в раціонах сільськогосподарської птиці

 

У роботі наведені сучасні дані щодо фізіологічної потреби птиці у вітаміні А, описані фізіолого-біохімічні особливості розвитку А-гіпервітамінозу птиці, наведені порівняльні дані про гарантуючі добавки вітаміну А, які використовуються закордоном, охарактеризовані основні препарати вітаміну А, що з'явилися на ринку України за останні роки, надані рекомендації по ефективному їх використанню

Ключові слова: вітамін А, вміст, потреба, недостатність, надлишок, нормування, сільськогосподарська птиця

Вступ

Проблема нормування вітамінів у раціонах птиці в умовах промислового птахівництва є актуальною протягом багатьох років. В умовах присадибного птахівництва, коли птиця має можливість поїдати значну кількість зелених кормів, може вибирати різні кормові засоби, одержує достатню сонячну інсоляцію її забезпеченість вітамінами достатньо висока і вона, як правило, не відчуває потреби у добавках синтетичних вітамінних препаратів. За нашими спостереженнями у жовтку яєць таких курей рівень каротиноїдів досягає 60-70 мкг/г, вітаміну А - 6-10 мкг/г і вітаміну Е - більш 120 мкг/г.

У цих же умовах вітамін Д утворюється в організмі птиці з його стероїдних попередників, кількість яких у кормових засобах цілком достатня для задоволення потреби птиці в даному вітаміні. У той же час, перехід на інтенсивну систему утримання птиці в промисловому птахівництві спричинив за собою ряд проблем, включаючи проблему забезпеченості птиці жиророзчинними вітамінами. Незважаючи на значне число публікацій, молекулярні механізми дії жиророзчинних вітамінів в організмі птиці повністю ще не розшифровані, що не дає можливості їх ефективно використовувати у годівлі птиці. Це, в першу чергу, стосується вітаміна А. Як його недостатність, так і надлишок призводять до негативних наслідків, включаючи затримку росту і розвитку молодняка і зниження продуктивних та відтворних якостей дорослої птиці. Виходячи з вищесказаного, метою даної роботи є узагальнення наявних літературних даних і результатів наших досліджень по нормуванню вітаміну А в раціоні сільськогосподарської птиці.


 

Скачать 

 
До конференции осталось
16.09.2013 12:00 -1860 дней
Внешний поиск
vnap title.jpg
Организации
Издания